середа, 20 грудня 2017 р.

Свято Миколая

Хто не знає про Святого Миколая? Малий і старий знає про нього. Щороку приходить він у кожну домівку з миром і дарунками. Для маленьких стає чарівною казкою, коли невидимо з"являється вночі і кладе під подушку такі бажані гостинці. Виростають діти, стають дорослими, а Миколай залишається...І казка залишається...
Чарівна, святкова, зимова казка завітала і до Мишлятицького НВК 19.12 2017р.. Всі присутні були свідками як Добро, Милосердя вигнали всю нечисть і допомогли дітям отримати подарунки від Миколая. Театралізоване дійство підготували вчителі початкових класів Мишлятицького НВК Грицалик О. І., Зінько С. М. та педагоги організатори Бождан І. В., Ящишин О. В.
Дуже хочеться, щоб це свято стало для кожного святом Милосердя, Доброти, Прощення, Любові до ближнього. А в кожному серці завжди горів вогник радості і щастя!























неділя, 17 грудня 2017 р.

16 грудня 2017 р. у Львові відбувся ІІІ етап Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика. Учасником цього конкурсу був учень 4 класу Мишлятицького НВК Ліпецький Андрійко -  переможець ІІ етапу цього конкурсу. Ми вітаємо Андрійка і бажаємо йому успіхів і нових перемог!





середа, 13 грудня 2017 р.


Ліпецький Андрійко - переможець другого етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика. МОЛОДЕЦЬ!!!

Методоб'єднання в Крукеничах

     Які компетентності здобуватимуть учні в НУШ? Як називатимуться школи та за якими принципами вони працюватимуть? Ці та інші питання обговорювали вчителі 4 класу на засіданні методичного об'єднання Крукеницького ЛОО на базі Крукеницької ЗОШ І - ІІІст. 12.12.2017р. Керівник методоб'єднання Зінько С.М. відмітила, що особливості формування соціальної компетенції школяра обумовлюються з одного боку, структурою педагогічної взаємодії суб'єктів навчально - виховного процесу, умовами, що складаються в класному колективі для самореалізації потенційних можливостей кожного; з другого - інтелектуальним, вольовим та соціально-комунікативними потенціалами учня, адекватною самооцінкою рівня своєї соціальної активності.
     А ще вчителі обговорили важливу проблему - адаптацію учнів до навчання у 5 класі. Перехід з початкової в середню ланку школи традиційно вважається однією з найбільш  педагогічно складних шкільних проблем, а період адаптації в 5 класі - одним з найважчих періодів шкільного навчання. Куляс Т. А.- вчитель Хідновицької ЗОШ І - ІІ ст. зробила висновок, що класним керівникам потрібно допомогти дітям прийняти і зрозуміти систему нових вимог, налагодити відносини з новими вчителями, знайти своє місце в школі.
     Всі присутні були приємно вражені атмосферою доброзичливості і взаєморозуміння на РАНКОВІЙ ЗУСТРІЧІ, яку підготувала вчитель Крукеницької ЗОШ І-ІІІст. Балабух В. О. разом із учнями 4 класу.










неділя, 26 листопада 2017 р.

ОСНОВНІ ОРІЄНТИРИ ВИХОВАННЯ УЧНІВ 1-11 КЛАСІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ

І. Концептуальні засади

Метою Основних орієнтирів виховання є створення цілісної моделі виховної системи на основі громадянських і загальнолюдських цінностей як орієнтовної для проектування моделей виховних систем у загальноосвітніх навчальних закладах України.

пʼятниця, 17 листопада 2017 р.


Скоро зима, а в нас в класі ще панує золота осінь...Створюємо осінній колаж із сухого листя🍁










🍂
Сучасний учитель - це... неперевершений кухар
Учитель завжди знає коли варто приправити свою педагогічну страву краплинкою відповідного ситуації гумору або доречним відступом.
Кому потрібні мляві і безініціативність учні? Та нікому! Саме тому сучасний педагог вміє вчасно зреагувати на ситуацію: де потрібно помішати, додати меду або ж червоного пекучого перцю, посолити або почекати 5 хвилин до повної готовності. Але найважливіше в його кулінарному шедеврі - підтримання оптимальної температури класу, щоб кожен учень міг швидше включитися в роботу і відчувати себе впевненіше 😊😊😉